Reserveer je groepsactiviteit

Wat leuk dat je een groepsactiviteit wilt reserveren. Gebruik hiervoor onderstaand formulier om je gegevens en wensen in te voeren.

1 Kies je locatie en datum

Vul hier je locatie en gewenste datum van de reservering in.

Selecteer eerst een locatie en tijdstip

2 Aantal personen

Vul hier het aantal personen in dat je wilt reserveren. Dit aantal moet gelijk zijn aan of groter zijn dan het minimum aantal personen dat bij het arrangement hoort.

Selecteer eerst een locatie en tijdstip

3 Kies je arrangement

Vul hier je arrangement in. Dit is het arrangement dat je wilt reserveren.

Selecteer eerst een arrangement

4 Jouw gegevens

Vul hier je contactgegevens in, zodat we je aanvraag kunnen bevestigen.

Jouw selectie

    Download hier de banquetingmap voor de diverse mogelijkheden voor groepen in het hotel, restaurant, arrangementen, activiteiten.

    Ben je nog op zoek naar een leuk uitje met je collega’s, familie, vriendengroep of sportteam? Wij kunnen een compleet dagje uit verzorgen voor alle leeftijden. Onze wadlooptocht van 2,5 uur is uitermate geschikt voor groepen, omdat deze voor mensen met diverse condities goed te doen is. Combineer het wadlopen met een van onderstaande arrangementen en succes gegarandeerd!

    Basis wadlooparrangement à € 17,50 p.p.
    Inclusief ontvangst met koffie/thee en gebak, film over de tocht en de wadlooptocht van 2,5 uur met gids.

    Wadlopen en lunchen à € 37,50 p.p.
    Inclusief ontvangst met koffie/thee en gebak, film over de tocht, de wadlooptocht van 2,5 uur met gids en een uitgebreid lunchbuffet.

    Wadlopen en barbecueën à € 49,00 p.p.
    Inclusief ontvangst met koffie/thee en gebak, film over de tocht, de wadlooptocht van 2,5 uur met gids en een uitgebreide barbecue.

    Wadlopen en dinerbuffet à € 49,00 p.p.
    Inclusief ontvangst met koffie/thee en gebak, film over de tocht, de wadlooptocht van 2,5 uur met gids en een uitgebreid dinerbuffet.

    Wadlopen, slapen en dineren vanaf € 79,50 p.p.
    Inclusief ontvangst met koffie/thee en gebak, film over de tocht, de wadlooptocht van 2,5 uur met gids, uitgebreid dinerbuffet, overnachting en uitgebreid ontbijt.

    Stuur ons geheel vrijblijvend een aanvraag voor een complete offerte!

    Foto wadlopen groep